Bramy garażowe firmy Hörmann

Marka Hörmann od lat zajmuje się branżą budowlaną oraz jest największym producentem bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Firma Hörmann jest spółką rodzinną funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Przedstawia gwarancję współczesnych rozwiązań i najlepszej gatunkowości produktów.

Grupa Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków twórcy firmy, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa baza firmy usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza sekretariatami bazy, ulokowane są też składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, spółka posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka werbuje w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o posiada sporą sieć partnerów handlowych na obszarze całego kraju. Poświadcza ona ekspresowy a także kompetentny serwis a także zapewnia odpowiednią, specjalistyczną obsługę konsumenta.